رنگ سیمان

رنگ سیمان یکی از مهم ترین ارکان زیبا سازی در فضاهای مختلف ساختمان به شمار می رود. هرگاه به چسبندگی بسیار زیاد، گیرایی بسیار سریع، سبک بودن سیمان و یکپارچه بودن احتیاج  داشتید رنگ سیمان بهترین گزینه برای شما است. اما مهم ترین ویژگی این محصول بی نظیر زیبا سازی فضا است. اگر دوست دارید از تنالیته رنگ های مختلف در فضای بیرونی و درونی ساختمان خود استفاده کنید، رنگ سیمان را انتخاب نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید

09126715542

اگر در پی خرید رنگ سیمان با کیفیت هستید در این مطلب با ما همراه باشید در این مطلب قصد داریم شما را با مزایای، ترکیبات رنگ سیمان پودر رنگ سیمان و کاربرد آشنا کنیم. سیمان رنگی یک نوع سیمان است که برای تزیین ساختمان و موارد بسیار زیادی چون دیوار، سقف سرویس بهداشتی به کار می رود. اگر می خواهید اطلاعاتتان درباره سیمان رنگی بیشتر شود این مطلب را تا انتهای مطالعه کنید.

خرید رنگ سیمان
خرید رنگ سیمان با کیفیت

مطالعه این مطلب به 6 دقیقه زمان نیاز دارد.

رنگ سیمانی

امروزه در کشور ایران دو نوع سیمان به رنگ سفید و طوسی تولید می شود.. سیمان دارای 7 رنگ اصلی زرد، قرمز، قهوه ای، آبی، مشکی، سبز، سفید و 56 رنگ فرعی است. سیمان رنگی به دلیلی چسبندگی بسیار قوی و قیمت مناسب طرفدار های زیادی دارد. اگر دوست دارید نمای بیرون و درون ساختمان تان زیبا باشد، سیمان رنگی بهترین گزینه برای تزیین نمای ساختمان به شمار می رود.

سیمان رنگی به دلیل داشتن وزن کم  حمل و نقل کردنش بسیار آسان است. سیمان رنگی یکی از بهترین و پرکاربردترین سیمان های جهان به حساب می آید. این سیمان در برابر عوامل جوی پایدار و مقاوم است و بیشتر در داخل ساختمان برای طراحی جذاب دیوار، سقف و نقاط مختلف دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. سیمان رنگی نسبت به سیمان اصلی بسیار نرم و بهتر است به همین دلیل از این سیمان بیشتر برای کف خیابان ها و پارک استفاده می شود.

سیمان رنگی
سیمان رنگی یا ملات رنگی

مزایای رنگ سیمان

 1. چسبندگی بسیار قوی
 2. مقاومت در برابر نور خورشید و رطوبت
 3. سازگاری با محیط زیست
 4. گیرایی بسیار سریع
 5. قابلیت بهره برداری بعد از 2 ساعت
 6. استفاده در نمای ساختمان
 7. سبک بودن سیمان
 8. یکپارچه بودن

ترکیبات رنگ سیمان

سیمان رنگی نوعی سیمان سفید است که با رنگدانه های رنگی ترکیب شده و به سیمان رنگی تبدیل می شود. این رنگ ها به دلیل داشتن مواد بسیار قوی مانند مواد غیر آلی باعث گیرایی سیمان می شود. سیمان رنگی به دلیل داشتن مواد شیمیایی بسیار قوی باید در مکان مناسبی و در نور خورشید تهیه شود.

سیمان رنگی چیست
فروش رنگ سیمان و سیمان رنگی

شرکت مهفام بتن برای تهیه رنگ سفید از مواد اکسید تیتانیوم و برای تهیه رنگ زرد، قرمز، قهوه ای، مشکی از مواد اکسید آهن و برای تولید رنگ سبز و زرد مایل به سبز از مواد اکسید کرم و برای تولید رنگ آبی آسمانی و لاجوردی از مواد اکسید منگنز و برای تولید رنگ آبی از مواد کبالت استفاده می کند.

کاربرد سیمان رنگی

 1. نمای بیرون ساختمان
 2. کفپوش بیرون و درون ساختمان و ویلا ها
 3. کفپوش استخرها
 4. کفپوش پارک ها و پیاده روی ها
 5. کفپوش شهربازی ها
 6. دیوار های استخر
 7. دیوار و کفپوش سرویس بهداشتی و حمام
 8. دیوار و کفپوش مهدکودک ها
 9. سقف ساختمان و ویلا ها

پودر رنگ سیمان

پودر رنگ سیمان نوعی پودر رنگی است که در داخل ملات می ریزند و ملات را رنگی می کنند. این پودر از نظر قیمت بسیار ارزان است و طرفدار های بسیار زیادی دارد. پودر های رنگی دو نوع هستند که یک نوع در منطقه سرد و یک نوع هم در منطقه گرم مورد استفاده قرار می گیرند. پودر رنگی نه تنها در ملات بلکه در مصالح های ساختمان مانند سیمان و موارد بسیار زیاد دیگر استفاده می شود.

قیمت سیمان رنگی
اجرای سیمان رنگی دیوار

سیمان رنگی را از کجا بخرم

مهفام بتن یکی از سایت معتبر در زمینه سیمان رنگی است. مهفام بتن به دلیل تولید باکیفیت سیمان رنگی مشتری های بسیار زیادی را جلب خود کرده است. اگر به دنبال سیمان رنگی با کیفیتی هستید، مفهام بتن یکی از بهترین گزینه ها برای شما به شمار می رود. مهفام بتن یکی از شرکت های ارائه کننده رنگ سیمانی در شهر تهران است.

خرید رنگ سیمان ارزان
قیمت انواع سیمان رنگی مرغوب

با توجه به اینکه مواد اولیه نقش بسزایی در کیفیت سیمان رنگی دارند توصیه می کنیم این محصول را از سایت خریداری کنید که جزو سایت های معتبر به شمار می رود. چنانچه از سایت های غیر معتبر رنگ سیمان مورد نیاز خود را تهیه کنید، ممکن است صدمات زیادی را به کسب و کار شما وارد کند. لذا در هنگام تهیه آن به نوع شرکت توجه زیادی داشته باشید. سایت مهفام بتن یکی از معتبر ترین سایت ها در زمینه رنگ سیمانی است که برای تهیه محصول از مواد اولیه مرغوب استفاده می کند. برای خرید رنگ سیمانی می توانید از طریق این سایت اقدامات لازم را انجام دهید. تهیه سیمان رنگی از مهفام بتن علاوه بر کیفیت بالا قیمت مقرون به صرفه ای نیز دارد.