بتن ریزی در تهران

بتن ریزی یکی از مهم ترین بخش های کار ساختمانی است که در هر سازه و ساختمانی انجام آن الزامی است. یکی از مهم ترین دغدغه صاحبان سرمایه پیدا کردن یک شرکت و پیمانکار مطمئن است که بتواند عمل بتن ریزی را به درستی و با روش های استاندارد انجام دهد. شلوغی پایتخت همواره مانع از این بوده که بتوانید یک شرکت مناسب برای بتن ریزی پیدا کنید. بتن ریزی در تهران از دشوار ترین کار های ساختمانی است. اما این مشکل توسط شرکت مهفام بتن بر طرف شده است. شما می توانید تمامی مراحل بتن ریزی را به شرکت مهفام بتن بسپارید و از انجام یک پروژه با جدید ترین روش ها و استفاده از به روز ترین دستگاه ها با خروجی یک بتن ریزی مستحکم مطمئن شوید.

تراکم بالای جمعیت در پایتخت کشورمان باعث شده افراد بیشتری به فکر ساختن ساختمان های مسکونی باشند. از همین رو نیاز به یک شرکت مطمئن بیشتر از هرچیزی در پایتخت حس می شود. بتن ریزی در تهران را به شرکت های معتبر بسپارید. بتن ریزی یکی از مراحل ساخت ساختمان و انواع سازه ها است.

از آن جایی که ایمنی ساختمان تا حد زیادی به بتن ریزی بستگی دارد نباید از کنار این کار ساده بگذرید. ماهر ترین افراد برای انجام بتن ریزی را می توانید در شرکت مهفام بتن برای انجام پروژه ساختمانی خود به خدمت بگیرید.

شرکت های تولید بتن در تهران
قیمت بتن ریزی در تهران

بتن ریزی کف در تهران

بتن ریزی کف یک از معمول ترین نوع های بتن ریزی در کارهای ساختمانی است که لازم است انجام دهید. شهر تهران یکی از شهر هایی است که مناطق مسکونی بسیار زیادی دارد و نیاز به ساخت و ساز نیز در آن زیاد است. برای بتن ریزی کف در تهران نیز می توانید به شرکت مهفام بتن مراجعه کنید.

تمامی مراحل بتن ریزی کف در تهران با استفاده از دستگاه مختلف و پیشرفته صورت می گیرد. اما یکی از معیار هایی که باید آن را مورد توجه داد قیمت بتن ریزی کف است. شما می توانید در مقابل دریافت بالاترین کیفیت از شرکت مهفام بتن جهت بتن ریزی، پایین ترین مبلغ را بپردازید. شرکت مهفام بتن در تلاش است تا با ارائه یک کیفیت استاندارد یک قیمت معقول را در نظر بگیرد تا همه افرادی که قصد انجام بتن ریزی کف در تهران را دارند نسبت به تصمیم خود اقدام کنند. بتن ریزی در تهران را با انتخابی درست انجام دهید.

بتن ریزی کف سوله در تهران

بتن ریزی کف سوله شامل قسمت ها و مراحلی است که باید قبل از اجرا از آنها آگاه باشید. در ادامه با ما همراه باشید تا تمامی مراحل بتن ریزی کف سوله در تهران را بررسی کنیم.

آماده کردن کف برای بتن ریزی

اولین مرحله بتن ریزی در تهران، آماده کردن کف برای بتن ریزی است. در اولین مرحله باید کف به خوبی تمیز شود. برای این کار می توان از ماشین آلات و یا نیرو های انسانی استفاده کرد اما چیزی که مهم است پاکسازی و تمیز کردن کف است.

هنگام پاکسازی کف باید چند نکته را مورد توجه قرار دهید.

1_ درختان و گیاهان موجود در محل بتن ریزی را از ریشه درآورد تا پس از بتن ریزی برایتان مشکل ساز نشود.

2_ خاک محل بتن ریزی بسیار مهم است. در محل بتن ریزی باید خاک فشرده باشد. برای اینکار می توانید از غلتک های راه سازی یا هر روش دیگری استفاده کنید.

۳_ برای مشخص کردن محوطه بتن ریزی از تجهیزات مناسب استفاده کنید. تخته های بتنی گزینه مناسبی برای انجام این کار است.
در ضمن این نکته را فراموش نکنید که قبل از انجام بتن ریزی باید از خاک محل اجرای پروژه آزمایش گرفته شود تا میزان مقاومت خاک مشخص شود.

بتن ریزی کف محوطه
نحوه بتن ریزی کف سوله

تعبیه لایه زیرین بتنی برای بتن ریزی سوله

در مرحله دوم بتن ریزی در تهران باید لایه بتنی فنداسیون را که زیر کف سازی اصلی قرار دارد فرم دهی کنید. برای بتن ریزی کف سوله در تهران این دومین کاری است که باید مرحله به مرحله آن را انجام دهید. در این قسمت شما باید بتن مگر را مورد استفاده قرار دهید. بتن مگر سطح زیرین را تراز می کند و از ورود بتن لایه بتن اصلی به خاک نیز جلوگیری می کند.

نصب قاب و فرم ها برای کف سازی سوله

بتن ریزی در تهران مهندسان را مجاب می کند که قاب و فرم ها را نصب کنند. باید با استفاده از خطوط دور ساختمان لبه های آن را این قاب ها را نصب کنید.

نصب تاسیسات

حال نوبت به نصب لوله های آب، برق و تاسیسات است در سطح زیرین ساختمان و در این مرحله باید تمامی لوله هایی که قرار است نصب کنید را در این مرحله اضافه کنید. سعی کنید این لوله ها را در یک فضای مناسب قرار دهید. البته این ورودی های آب تا زمان اتمام عملیات بتن ریزی مسدود باقی میمانند تا در حین کار توسط بتن پر نشوند.

سطح را کاملا پر کنید

از آنجایی که بتن ریزی در تهران جزو کار هایی است که در آن رفت و آمد و فشار به بتن زیاد است باید به خوبی و در سطح مناسب این عملیات را انجام دهید.

هنگام پر کردن سطح سعی کنید به لوله ها آسیبی وارد نکنید. در صورت شکستگی لوله ها شما دچار ضرر بزرگی خواهید شد. به ناچار باید تمامی مراحل را از ابتدا انجام دهید که اجرای این مسئله بسیار دشوار خواهد بود.
اگر زیر سازی قدرت و تثبیت کافی را نداشت می توانید از مواد چسبنده مانند خاک رس را برای بالا بردن مقاومت آن استفاده کنید.

نصب تاسیسات بتن ریزی
نکات اجرایی بتن ریزی

سم پاشی کف

از آنجایی که شهر های تهران و تهران بسیار پر جمعیت اند، وجود حشرات مزاحم نیز در آن زیاد است. برای بتن ریزی کف سوله در تهران یا بتن ریزی در تهران، سم پاشی کف یکی از اصلی ترین کار هایی است که باید آن را انجام دهید. اما متاسفانه اکثر شرکت های ساختمانی این نکته بسیار مهم را جدی نمی گیرند.

قبل از زیرسازی باید با استفاده از یک سم تایید شده باید سطح زیرین را سم پاشی کنید تا تمامی حشرات و جانوران از بین بروند. البته پس از پایان سمپاشی نیز لازم است کف را کاملا تمیز کرده و سپس بتن ریزی کنید.

محاسبه مقدار بتن مورد نیاز

بتن ریزی کف سوله نباید در چند مرحله انجام شود. قبل از بتن ریزی در تهران باید مقدار بتن مورد نیاز به درستی اندازه گیری شود. محاسبه بتن مورد نیاز برای بتن ریزی کار سختی نیست. برای این کار شما باید طول، عرض و عمق محلی که باید بتن ریزی انجام شود را اندازه گیری کنید. سپس همه این اعداد به دست آمده را در هم ضرب کنید. عدد به دست آمده مقدار بتنی است که باید برای بتن ریزی تهیه کنید. البته سعی کنید که مقداری از عدد به دست آمده بیشتر بتن تهیه کنید تا دچار مشکل نشوید.

انجام بتن ریزی

پس از گذراندن تمامی این مراحل می توانید کار بتن ریزی را شروع کنید. البته بهتر است که قبل از شروع عواملی مانند جو هوا و کیفیت بتن بررسی شده باشد. بهتر است این کار را از گوشه شروع کنید و به طور موازی آن را ادامه دهید.
هنگام بتن ریزی در اطراف لوله های برق از نفراتی بیشتری کمک بگیرید. توجه کنید که سطح را باید به طور صاف و یک دست بتن ریزی کنید.

بتن ریزی
قیمت بتن ریزی در تهران

بتن ریزی کف ساختمان در تهران

از آنجایی که تهران از شهر های پرجمعیت و نزدیک به پایتخت است باید ساختمان ها با بالاترین استحکام ساخته شوند. بتن ریزی کف ساختمان در تهران یکی از قسمت هایی است که تاثیر زیادی در مقاومت سازه دارد. برای این کار باید تمامی مراحل ساخت زیر نظر یک شرکت مطمئن و با سابقه انجام شود.

برای اجرای تمامی مراحل بتن ریزی کف ساختمان می توانید از شرکت مهفام بتن کمک بگیرید. شرکت مهفام بتن تمامی چارچوب های استاندارد و قوانین استاندارد و اصول حرفه ای را در بتن ریزی کف ساختمان در نظر میگیرید. شرکت مهفام بتن سابقه طولانی بتن ریزی در تهران را در کارنامه دارد و از این رو می تواند مجری مناسب و قابل اعتمادی برای بتن ریزی کف ساختمان در تهران باشد. فراموش نکنید که انجام عملیات بتن ریزی با پایین ترین قیمت ممکن انجام می شود البته فراموش نکنید که این قیمت مناسب تاثیری در کیفیت ارائه کار ندارد.