بتن ریزی ماله پروانه ای

در این مقاله می خواهیم شما را با ماله پروانه ای بتن آشنا کنیم. ماله پروانه ای بتن یکی از گزینه های بتن ریزی در کشور ما است که کیفیتی و مقاومت بسیار بالایی دارد. در ادامه این مطلب ما می خواهیم شما را با کاربرد و مزایای ماله پروانه ای بتن آشنا کنیم. اگر دوست دارید بدانید ماله پروانه ای بتن چه خصوصیات و کاربرد هایی دارد در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. خواندن این مقاله به مدت 6 دقیقه زمان نیاز دارد.

قیمت اجرای بتن ریزی

بتن ریزی با ماله پروانه یکی از بهترین روش ها برای صاف کردن سطح بتن و سقف مکان مورد نظر شما است. امروزه در کشور ما بتن ریزی با ماله پروانه را به دو روش مختلف دستی و برقی انجام می دهند. نام دیگر این دستگاه ماله هلیکوپتری است. مردم کشور ما مشکلات فراوانی با کف و سقف خانه هایشان دارند، یکی از بهترین روشهایی که می تواند جلوی این مشکلات بزرگ را بگیرد بتن ریزی با ماله پروانه ای است.

بتن ریزی ماله پروانه ای
بتن ریزی با ماله پروانه

اگر میخواهید کف و سقف مکان مورد نظر خود را بتن ریزی با ماله پروانه ای انجام دهید ما شرکت مهفام بتن را به شما معرفی می کنیم. این شرکت در این زمینه بسیار حرفه ای عمل می کند. شرکت مهفام بتن به دلیل داشتن دستگاه های ماله پروانه ای پیشرفته و حرفه ای و موفقیت در این زمینه مشتری های زیادی را جذب خود کرده است.

نکات مهم برای بتن ریزی با ماله پروانه ای

یکی از نکات مهم بتن ریزی با ماله پروانه ای این است که اجرای بتن ریزی با بتن آماده ماله پروانه ای باید انجام شود. این باعث می شود تا کف سطوح مکان مورد نظرتان مقاومت بیشتری پیدا کند. شرکت مهفام بتن توانایی انجام دادن اجرای بتن ریزی با بتن آماده ماله پروانه ای را دارد.

قالب بندی با تراز و شیب توسط دوربین

اجرای قالب بندی با تراز و شیب توسط دوربین یکی از مهم ترین مراحل در ماله پروانه ای بتن است. در این مرحله باید وقت زیاد و دقت فراوانی را صرف کنید. اگر اجرای قالب بندی با تراز و شیب توسط دوربین را به درستی انجام دهید باعث می شود تا کف مکان مورد نظرتان به درستی تراز نشود، هزینه بسیار سنگینی دارد تا کف را به حالت عادی تبدیل کرد.

بتن ریزی
قالب بندی بتن

سطح کار به صورت لیسه ای با ماله برقی

اجرای سطح کار به صورت لیسه ای با ماله برقی یکی از مراحل ماله پروانه ای بتن است. در این مرحله باید کف و سقف را به صورت لیسه ای با ماله برقی انجام داد. اگر با ماله دستی این مرحله را انجام دهید، گودال هایی در کف و سقف مکان مورد نظرتان به وجود می آید.

تسطیح بتن با شمشه برقی

اجرای تسطیح بتن با شمشه برقی را می توان با روش های مختلفی در بتن ریزی با ماله پروانه ای انجام داد. اگر اجرای تسطیح بتن را با شمشه برقی و روش های مختلفی انجام ندهید، در مراحل بعد به مشکلات بزرگی برخورد می کنید. شرکت مهفام بتن به دلیل داشتن تمام تجهیزات و ساخت و ساز بتن ریزی با ماله پروانه ای به راحتی می تواند با موفقیت کامل این مرحله به راحتی پشت سر بگذارد.

بتن ریزی با ماله پروانه ارزان
بتن ماله پروانه ای

مزایای بتن ریزی کف و سقف با ماله پروانه ای

  • یکنواختی در سطح بتن

یکنواختی در سطح بتن یکی از مهم ترین ویژه گی ها در بتن ریزی با ماله پروانه ای است. اگر یکنواختی در سطح بتن ایجاد شود زیبایی بسیار فراوانی در مکان مورد نظر شما ایجاد می کند.

  • جلوگیری از ایجاد ترک بر روی سطوح بتن ریزی شده

یکی از ویژه گی های بسیار خوب بتن ریزی با ماله پروانه ای است که ترک و شکستگی در کف و سقف بتن ریزی شده مکان مورد نظرتان ایجاد نمی شود. یکی از نکات بسیار مهم در بتن ریزی با ماله پروانه ای این است که باید بتنی که تهیه می کنید کیفیتی بسیار خوبی داشته باشد.

  • مقاومت بسیار بالا

یکی دیگر از مزایای ماله پروانه ای بتن این است که مقاومت بسیار بالایی دارد. بتن کف و سقف مکان مورد نظر شما به راحتی کنده نمی شود و عمر بسیار بالایی دارد. یکی از نکات جالب در بتن ریزی با ماله پروانه این است که هیچ آبی به راحتی نمی تواند از سقف خانه نفوذ کند.

ماله پروانه بتن با کیفیت را چه شرکتی انجام می دهد؟

شرکت مهفام بتن به دلیل داشتن مواد اولیه مرغوب و داشتن دستگاه ماله پروانه پیشرفته در زمینه ماله پروانه بتن بسیار حرفه ای عمل می کند. این شرکت نه تنها در زمینه ماله پروانه بتن بسیار حرفه ای است، بلکه در تهیه مصالح ساختمانی با کیفیت خیلی پیشرفته عمل می کند. امروزه در کشور ما شرکت های غیر معتبری وجود دارد که به دلیل نداشتن دستگاه ماله پروانه حرفه ای و مواد اولیه مرغوب در بتن ریزی با ماله پروانه حرفه ای نیستند، همین کار باعث ضرر های زیادی به کسب و کار مردم شده است.

قیمت اجرای بتن ماله پروانه ای
ماله پروانه بتن با کیفیت

اگر می خواهید کف و سقف مکان مورد نظر خود را بتن ریزی با ماله پروانه انجام دهید. به شما توصیه می شود مهفام بتن را برای بتن ریزی با ماله پروانه انتخاب کنید. اگر می خواهید بدانید هزینه بتن ریزی با ماله پروانه کف و سقف مکان مورد نظرتان  چقدر می شود. می توانید به سایت مهفام بتن مراجعه کنید و از طریق خدمات تلفنی با ما تماس بگیرید.