قیمت اجرای بتن ماله پروانه ای

در این مقاله می خواهیم شما را با قیمت اجرای بتن ماله پروانه ای آشنا کنیم. بتن ماله پروانه ای یکی از بهترین بتن ریزی ها برای کف و سقف مکان مورد نظر شما است. بتن ریزی با ماله پروانه ای به دلیل یکنواختی در سطح بتن و جلوگیری از ایجاد ترک زمین طرفدار های زیادی در کشور ما و جهان دارد. اگر دوست دارید بدانید هزینه بتن ریزی ماله پروانه ای چقدر است در ادامه با ما همراه باشید. خواندن این مطلب به مدت 3 دقیقه زمان نیاز دارد.

قیمت اجرای بتن ریزی
قیمت دستمزد اجرای بتن ریزی چقدر است

عوامل تاثیر گذار بر قیمت اجرای بتن ماله پروانه

عواملی که می تواند بر قیمت اجرای بتن ماله پروانه ای موثر به شرح زیر می باشد.

مساحت پروژه

قیمت اجرای بتن ماله پروانه ای به مساحت پروژه بستگی دارد. یعنی هر چقدر مساحت محیط بزرگتر باشد، هزینه بیشتر می شود. هر چقدر مساحت محیط کمتر باشد قیمت اجرای بتن ماله پروانه ای می شود. در هنگام محاسبات قینمت اجرای بتن ماله پروانه ای به مساحت پروژه مورد نظر توجه ویژه ای داشته باشید.

قیمت ماله پروانه ای در تهران
اجرای بتن ریزی کف با ماله پروانه ای

آرماتور بندی و نوع مکان مورد نظر

یکی از مهم ترین عواملی که می تواند در قیمت اجرای بتن ماله پروانه ای دخیل باشد، آرماتور بندی و نوع مکان مورد نظر برای اجرای بتن ماله پروانه ای است. شرکت مهفام بتن اجرای بتن ماله با پروانه را در مکان هایی مانند کف مدرسه، پارکینگ، کارخانه، شرکت و مکان های دیگری به ذهن تان می رسد را انجام می دهد. یکی از نکات جالب مفهام بتن این است که اگر کف زمین مکان مورد نظر شما نیار آمارتور بندی داشته باشد مهفام بتن آمارتور بندی را با کمترین هزینه برای شما عزیزان انجام می دهد.

استعلام قیمت اجرای بتن ماله پروانه

اگر می خواهید قیمت دقیق تری درباره هزینه بتن ریزی با ماله پروانه کف و سقف مکان مورد نظر خود داشته باشید می توانید به سایت مهفام بتن مراجعه کنید و از طریق قسمت خدمات با ما تماس بگیرید.

دستمزد اجرای بتن ماله پروانه ای
قیمت اجرای بتن ماله پروانه

اجرای بتن ماله پروانه با قیمت ارزان

اگر می خواهید کف و سقف مکان مورد نظر خود را با بتن ریزی ماله پروانه باکیفیت و با قیمت مناسب انجام دهید ما مهفام بتن را به شما معرفی می کنیم. مهفام بتن به دلیل داشتن قیمت مناسب و حرفه ای بودن در زمینه اجرای بتن ماله پروانه مشتری های زیادی را جذب خود کرده است.

شرکت مهفام بتن به دلیل داشتن دستگاه های پیشرفته و مواد اولیه مرغوب می تواند اجرای بتن ماله پروانه را به بهترین شکل انجام دهد. این شرکت در کنار اجرای بتن ماله پروانه ای ، اجرای قالب بندی با تراز و شیب توسط دوربین، اجرای تسطیح با شمشه برقی و اجرای سطح کار بصورت لیسه ای با ماله برقی را هم انجام می دهد.